what is buy zoloft per day, how does zoloft without prescription in usa, sale of generic nexium , sale of amoxicillin/clavulanate online

Pamiętajmy o jeziorach' - kolejna EKO-KRZYŻÓWKA do rozwiązania

Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Giżycku przypomina o trwającym wakacyjnym konkursie wiedzy przyrodniczej i ekologicznej, organizowanym w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej pod hasłem 'Pamiętajmy o jeziorach…. '. Poniżej znajduje się kolejna 'Eko-krzyżówka' do rozwiązania. Na rozwiązanie krzyżówki w postaci hasła czekamy do 2 sierpnia.

Przypominamy regulamin konkursu:

1. W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy Regionu Wielkich Jezior Mazurskich jak również turyści wypoczywający na tym terenie.

2. Aby wziąć udział w konkursie należy rozwiązać poprawnie EKO-KRZYŻÓWKĘ zamieszczaną co 2 tygodnie na łamach Gazety Giżyckiej (oraz na stronie internetowej Fundacji www.jeziora.com.pl). Krzyżówki ukażą się w dniach 12 i 26 lipca oraz 9 i 23 sierpnia.

3. Rozwiązanie krzyżówki w postaci hasła należy przesłać pocztą na adres: Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich, ul. Nowowiejska 4a, 11-500 Giżycko lub faxem na nr (87) 428 04 91 bądź mailem na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem 'EKO-KRZYŻÓWKA'.

4. Na rozwiązania czekamy 7 dni od daty ukazania się krzyżówki w Gazecie Giżyckiej.

5. Uczestników konkursu prosimy o podanie następujących danych: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania oraz wiek.

6. Wśród osób, które poprawnie rozwiążą krzyżówkę zostaną rozlosowane cenne nagrody książkowe o tematyce przyrodniczej i ekologicznej (albumy, atlasy, przewodniki, książki dla dzieci) oraz sprzęt sportowy.

7. Nazwiska osób nagrodzonych będą ogłaszane na łamach Gazety Giżyckiej co 2 tygodnie wraz z kolejną nową krzyżówką.

8. Po nagrody należy zgłaszać się do biura Fundacji przy ul. Nowowiejskiej 4a w Giżycku w godz. 7.30 - 15.30.

Serdecznie zapraszamy!

Eko-krzyżówka

Hasła Eko-krzyżówki

Poniżej znajduję się lista szczęśliwców wylosowanych wśród uczestników, którzy przesłali poprawne rozwiązanie poprzedniej krzyżówki (12.07.2012). Gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród!

Lista nagrodzonych - 12.07.2012

Konkurs zorganizowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

i Gospodarki Wodnej w Olsztynie