www.olorx.com, using for generic zoloft dosage, order tamoxifen online sales, buy tamsulosin purchase

Konkurs z Eko-krzyżówką cz. IV - podsumowanie.

W czwartej i ostatniej części konkursu z Eko-Krzyżówką wzięło udział 42 uczestników. Wszystkie osoby poprawnie rozwiązały krzyżówkę i podały właściwe hasło. Lista nagrodzonych poniżej:

1.    Agnieszka Chojnowska, Giżycko

2.    Władysław Ciupa, Giżycko

3.    Ewa Ostrowska, Giżycko

4.    Helena Oleksiak, Giżycko

5.    Teresa Kołodziejczyk, Giżycko

6.    Paulina Chojnowska, Giżycko

7.    Zuzanna Malek

8.    Marzena Trusewicz-Żakiewicz

9.    Anna Kolesińska, Giżycko

10.    Marcelina Michalska, Kutno

11.    Stanisława Zubrycka, Giżycko

12.    Kamil Sulej

13.    Maria Panas, Giżycko

14.    Aleksandra Kamieniecka, Pieczarki

15.    Krystyna Fiedorowicz, Giżycko

16.    Turczyk Nadzieja, Giżycko

17.    Marek Wójcik, Ryn

18.    Irena Kołowska, Miłki

19.    Robert Malinowski, Miłki

20.    Zofia Nikitiuk, Kamionki

Wylosowane osoby zapraszamy po odbiór nagród do biura Fundacji przy ul. Nowowiejskiej 4a.

Podczas dwóch miesięcy zabawy z Eko-krzyżówką wzięło w niej udział 131 uczestników. Nagrodzono - 58. Konkurs z Eko-krzyżówką zorganizowano w ramach wieloletniej kampanii 'Pamiętajmy o jeziorach' prowadzonej przez Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej przy FOWJM w Giżycku. Kampania ma na celu kreowanie modelu wypoczynku przyjaznego przyrodzie. Przypominanie o prawidłowym zachowaniu nad wodą oraz w lasach nabiera szczególnego znaczenia w miesiącach letnich, podczas wakacyjnego wypoczynku. Dodatkowym elementem kampanii jest edukacja i informacja nt. walorów przyrodniczych, krajobrazowych, kulturowych i historycznych Regionu WJM.

Eko-krzyżówki ukazały się w Gazecie Giżyckiej jak również na stronie internetowej Fundacji, czterokrotnie: 12 i 26 lipca oraz 9 i 23 sierpnia. Wśród osób, które poprawnie rozwiązały krzyżówkę zostały rozlosowane cenne nagrody książkowe o tematyce przyrodniczej i ekologicznej (albumy, atlasy, przewodniki, książki dla dzieci) oraz sprzęt sportowo-rekreacyjny, ufundowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie. W konkursie wzięli udział nie tylko mieszkańcy Regionu Wielkich Jezior Mazurskich a także wypoczywający turyści np. z Warszawy czy Kutna. Mamy nadzieję, że konkurs pomógł w zdobyciu nowej wiedzy młodszym uczestnikom i jej przypomnieniu rodzicom i dziadkom.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie Eko-krzyżówka i zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej www.jeziora.com.pl i udziału w innych konkursach organizowanych przez MCEE oraz FOWJM w Giżycku.