www.olorx.com, using for generic zoloft dosage, order tamoxifen online sales, buy tamsulosin purchase

JAK ZDOBYĆ CERTYFIKAT 'ROWEROWA SZKOŁA'?

Jeśli jesteś placówką zainteresowaną zdobyciem certyfikatu 'Rowerowa Szkoła' i chcesz wziąć udział w uroczystości przyznania tych wyróżnień innym szkołom, przyjedź do Olsztyna w dniu 26 października br. (piątek). Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie oraz Prezydent Miasta Olsztyna zapraszają szkoły z województwa warmińsko-mazurskiego do wspólnego świętowania.

Zgłoszenia szkół i przedstawicieli, poprzez formularz zgłoszeniowy, można dokonywać do 22 października 2012 r. pod adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O godzinie 12 w sali nr 219 Urzędu Miasta Olsztyn pogratulujemy 11 placówkom, posłuchamy olsztyńskiej podróżniczki, która rowerem przemierzyła Afrykę, a na warsztacie inspiracyjnym odkryjemy Przepis na rowerową szkołę.

Program uroczystości:

12:00    Uroczyste powitanie gości

Prezydent Olsztyna, Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie

12:15    Wręczenie certyfikatów i wyróżnień 'Rowerowa Szkoła" 2012

12:45    Spotkanie "Rowerowa Afryka śladami Kazika" z olsztyńską podróżniczką Małgorzatą Wiśniewską.

13:15    Przerwa kawowa

13:30    Warsztat inspiracyjny 'Przepis na rowerową szkołę"

Prowadzenie: Mirosław Arczak (Stowarzyszenie Aktywności Społecznej "Młyn",

Oficer Rowerowy Urzędu Miasta Olsztyna). Udział bezpłatny.

Placówki z certyfikatem 'Rowerowa Szkoła': Zespół Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratanie, Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Kętrzynie, Szkoła Podstawowa nr 7 w Olsztynie, Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Biskupcu, Miejskie Przedszkole i Żłobek 'Ekoludki'.

Wyróżnienia: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie, Gimnazjum w Pieckach, Szkoła Podstawowa w Jonkowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Bartoszycach, Szkoła Podstawowa nr 4 w Ełku