buy prednisone, order finasteride online sales, buy amoxicillin pills online, femara letrozole without prescription, buy isotretinoin pills online, lisinopril online uk, cost of wellbutrin online

Trwa V Regionalny Konkurs Wiedzy Ekologicznej dla Gimnazjalistów - 'Wodny świat Regionu Wielkich Jezior Mazurskich. Jeziora, rzeki i tereny podmokłe.'

Informujemy, że 26 października br. odbył się I etap konkursu tj. wszyscy chętni uczniowie rozwiązywali test w swoich szkołach. (Wciąż jeszcze przyjmujemy protokoły z przeprowadzenia I etapu konkursu.)

Wytypowane trzyosobowe drużyny szkolne mają teraz za zadanie przygotować pracę drużynową na temat 'Jezioro jako ekosystem wodny'. Wytyczne do wykonania pracy zostały przesłane do szkół i są dostępne poniżej. Termin złożenia prac drużynowych w biurze Fundacji (lub przesłania pocztą) mija - 7 grudnia br.

 

Do 20 grudnia br. na stronie internetowej zostaną ogłoszone wyniki I etapu konkursu.

 

Przypominamy, że do finału konkursu kwalifikuje się 12 drużyn szkolnych, które zdobędą najwięcej punktów w I etapie (suma punktów z testów trzech uczniów max. 90 pkt. + liczba punktów za pracę drużynową max. 40 pkt. = max 130 pkt. w I etapie).

 

Finał przewidziano w styczniu 2013 r. tuż przed feriami zimowymi.

 

Powodzenia!

 

 

Wytyczne do wykonania pracy drużynowej (plik do pobrania)

Regulamin konkursu (plik do pobrania)