buy prednisone, order finasteride online sales, buy amoxicillin pills online, femara letrozole without prescription, buy isotretinoin pills online, lisinopril online uk, cost of wellbutrin online

Dofinansowanie do zadań z zakresu edukacji ekologicznej w 2013 r. - ważne zmiany

W związku z potrzebą ujednolicenia (w całym woj. warmińsko-mazurskim) sposobu przyznawania dofinansowania do zadań z zakresu edukacji ekologicznej w oparciu o środki pochodzące z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie informujemy, że z początkiem br. został wprowadzony nowy regulamin dotyczący sposobu przyznawania dofinansowania przez Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej. Począwszy od 2013 r. wnioski do dofinansowania będą wybierane w drodze konkursu, który wkrótce zostanie ogłoszony na stronie internetowej www.jeziora.com.pl. Wszystkich potencjalnych wnioskodawców prosimy o zapoznanie się z obowiązującym regulaminem konkursu wraz z załącznikami.

Istotną zmianą, na którą należy zwrócić uwagę jest to, że wnioskodawca będzie mógł otrzymać dofinansowanie tylko raz na jedno zadanie w danym roku kalendarzowym (nie szkolnym).

Sposób rozliczenia merytorycznego i finansowego pozostał bez zmian.

 

Pliki do pobrania

1.    Regulamin konkursu

2.    Załącznik nr 1 wzór wniosku

3.    Załącznik nr 2

4.    Załącznik nr 3

5.    Wniosek z opisem