sale of generic trimox , sale of clomid, sale of fluconazole online, buy lisinopril pills online, lisinopril buy non prescription, buy bupropion purchase, buy propecia online

Wiosenne Działania na Warmii i Mazurach w nowej odsłonie - do 15 maja br.

Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Giżycku działające przy Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich informuje, że w miesiącu kwietniu i maju (dokładnie do 15 maja br.) planowane jest przeprowadzenie kolejnej Akcji Wiosennego Sprzątania Warmii i Mazur. Doświadczenia zebrane podczas realizacji dwunastu edycji akcji skłoniły organizatorów do zmiany formuły, a co za tym idzie i nazwy przedsięwzięcia. Od br. akcja będzie przebiegała pod nazwą 'Wiosenne działania na Warmii i Mazurach', a priorytetowym wydarzeniem będzie nie tyle zwyczajowe posprzątanie terenów lecz zorganizowanie i przeprowadzenie przez uczestników dodatkowych działań edukacyjnych.

Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej jako koordynator imprezy w Regionie WJM, zachęca do udziału w akcji dzieci, młodzież szkolną, jak też osoby dorosłe. Zgodnie z przyjętym hasłem 'Milion drzew dla Warmii i Mazur na 20-lecie WFOŚiGW w Olsztynie', głównym założeniem tegorocznych Wiosennych Działań jest przeprowadzenie nasadzeń przy współpracy z nadleśnictwami, bądź kołami łowieckimi. Zachęcamy placówki oświatowe do kontynuacji działań podjętych podczas ubiegłorocznej Akcji, kiedy udało się wypracować współpracę na wielu płaszczyznach, a zaangażowanie dzieci, młodzieży, leśników, myśliwych i samorządowców było ogromne. Apelujemy o podjęcie dodatkowych działań, np. w formie spotkań, prelekcji, zajęć w terenie z pracownikami Lasów Państwowych lub przedstawicielami kół łowieckich. Tematem spotkań powinno być przybliżenie uczestnikom działań wiadomości z zakresu szerokorozumianej gospodarki leśnej i ekologii.

Uczestników Akcji (szczególnie placówki oświatowe) zachęcamy do przesyłania (na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) krótkich, kilkuzdaniowych relacji wraz ze zdjęciami (ewentualnie filmami) z przeprowadzonych działań. Będziemy na bieżąco zamieszczać je na naszej stronie internetowej www.jeziora.com.pl.

Przypominamy, że można składać jak co roku specjalne sprawozdanie z udziału w Akcji (wzór poniżej), dzięki któremu najbardziej zaangażowani w Wiosenne Działania zostaną nagrodzeni. Sprawozdania należy przesyłać do Mazurskiego Centrum Edukacji Ekologicznej w terminie do 24 maja br.Podsumowanie Akcji odbedzie się 15 czerwca - w formie pikniku rodzinnego przy Centrum Edukacji i Inicjatyw w Olsztynie.

Zapraszamy do udziałuw Akcji!