www.seatrade-global.com, buy amoxicillin/clavulanate pills online

Zaproszenie do składania ofert

18.04.2013 

 

W ramach procedury rozeznania rynku zapraszamy do składania ofert na 'Pełnienie funkcji administratora sieci komputerowej wraz z obsługą serwisową sprzętu oraz zapewnienie wsparcia informatycznego w zakresie użytkowania programów biurowych i graficznych w Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich'.

 

Oferty należy przesyłać w wersji elektronicznej do 25 kwietnia 2013 r. do godz. 12.00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapytanie ofertowe wraz z opisem przedmiotu zamówienia, formularzem oferty i załącznikami jest dostępne do pobrania poniżej.

 

Niniejsze zapytanie stanowi formę rozeznania rynku jakie Fundacja zobowiązana jest przeprowadzić zgodnie z zasadami ogólnymi udzielania zamówień finansowanych z udziałem środków publicznych.

 

Niniejsze ogłoszenie nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy prawo zamówień publicznych i nie stanowi zobowiązania Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich do zawarcia umowy.