www.seatrade-global.com, buy amoxicillin/clavulanate pills online

Zaproszenie do składania ofert

24.05.2013  

 

W ramach procedury rozeznania rynku zapraszamy do składania ofert na 'Dostawę nagród dla uczestników konkursów oraz akcji organizowanych przez Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Giżycku tj. art. elektronicznych, elektrycznych, sprzętu fotograficznego i akcesoriów komputerowych'.

 

Oferty należy przesyłać w wersji elektronicznej do 31 maja 2013 r. do godz. 12.00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapytanie ofertowe wraz ze specyfikacją techniczną i formularzem oferty dostępne jest poniżej.

 

Niniejsze zapytanie stanowi formę rozeznania rynku jakie Fundacja zobowiązana jest przeprowadzić zgodnie z zasadami ogólnymi udzielania zamówień finansowanych z udziałem środków publicznych.

 

Niniejsze ogłoszenie nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy prawo zamówień publicznych i nie stanowi zobowiązania Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich do zawarcia umowy.