#jkdhdyvjv no prescription, accutane generic online uk, clomid without prescription, generic #rsJsere without prescription, nexium buy non prescription, cost of trazodone online, seroquel buy non prescription

AHOJ!!! Witam w IV etapie naszego rejsu!

Mam!!! Mam!!! Już wiem!!! Wszystkich obudził entuzjastyczny okrzyk jednej z młodych załogantek. W Popielnie jest stacja badawcza Polskiej Akademii Nauk oraz można zobaczyć będącego pod ochroną Konika Polskiego! Po śniadaniu postanowiliśmy pójść na spacer, aby na własne oczy zobaczyć to zwierze. Z powodu pieszej wycieczki i opóźnionego wypłynięcia z portu postanowiliśmy, że jeszcze tego dnia zostaniemy na Śniardwach, które zauroczyły nas swoim pięknem, a na noc spłyniemy do Mikołajek. Tam zawsze coś się dzieje. Tak też uczyniliśmy i Jeziorem Mikołajskim dopłynęliśmy do portu w zaplanowanym miejscu. Podczas postoju, przy kolacji to jeden z 'majtków okrętowych' zaskoczył nas wszystkim pytaniem:

Pewien rezerwat biosfery UNESCO będący największą ostoją łabędzia niemego w Polsce, wąskim przesmykiem łączy się z Jeziorem Śniardwy. O jakim rezerwacie mówię?

Poszukując odpowiedzi na pytanie spacerowaliśmy promenadą mikołajską, podziwiając przepiękny zachód Słońca.