cost of #AsLarAs, buy nexium online, #jkdhdyvjv no prescription, sale of generic propecia , clomid online, buy clomid, sale of generic tenormin

AHOJ!!! Witam w VII - OSTATNIM - etapie naszego rejsu!

Rankiem przy śniadaniu padło rozwiązanie wczorajszego pytania. 14*  - to poprawna odpowiedź, którą znała jedna osoba. Żeglarze zaproponowali wizytę na Jeziorze Dobskim. Wszyscy chcieli koniecznie zobaczyć Wyspę Wysoki Ostrów zwaną też Wyspą Kormoranów. Czy tylko ta wyspa kojarzy wam się z Jeziorem Dobskim? Zapadła cisza. Kochani oto pytanie na dziś:

Jaką nazwę nosi rezerwat krajobrazowy, na terenie którego znajduje się Wyspa Kormoranów?

Kiedy wpłynęliśmy na jezioro wszystkim umysły się rozjaśniły i zaraz padła poprawna odpowiedź na zadane pytanie. Po obejrzeniu wysp z pokładu jachtu, gdyż na jeziorze jest strefa ciszy i zakaz cumowania w większości miejsc, przez jeziora: Łabap, Dargin, Kirsajty i Mamry dopłynęliśmy do celu, a za razem końca naszej wyprawy. Uwaga załoga! Węgorzewo na horyzoncie! Przygotować jacht do wejścia do portu!

Teraz to już jesteście prawdziwymi Wilkami Morskimi!!!Dziękuję za wspólną podróż i do zobaczenia za rok! Ahoj Przygodo!!!

*- w związku z tym, że źródła informacji podają różne dane liczbowe Komisja Konkursowa uznała za poprawną także odpowiedź - 20 wysp