www.olorx.com, using for generic zoloft dosage, order tamoxifen online sales, buy tamsulosin purchase

Rodzinny Piknik Aktywności - Pasja Odkrywania

Rodzinny Piknik Aktywności - Pasja Odkrywania

Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku w dn. 25.08.2013 r. była jednym
z organizatorów Rodzinnego Pikniku Aktywności - Pasja Odkrywania, którego głównym inicjatorem było Centrum Aktywnego Wypoczynku GWAREK wraz z Pełnomocnikiem Burmistrza ds. Rodziny, Dzieci i Młodzieży Urzędu Miejskiego w Giżycku.

Impreza rozpoczęła się o godz. 13.00 na plaży miejskiej w Giżycku. Podczas trwania Pikniku organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży, jak i całych rodzin.: dmuchana ścianka wspinaczkowa, dmuchany zamek - zjeżdżalnia, łódka - rekin, zwiedzanie wozu strażackiego i wiele innych. Zorganizowano również wiele konkursów. Na scenie amfiteatru na plaży można było zobaczyć różne formacje i style taneczne, a imprezę zwieńczył koncert zespołu szantowego.

Fundacja na swoim stanowisku prezentowała swoją działalność edukacyjną oraz oferowała wiele konkursów z nagrodami m.in.: kalambury, rozpoznawanie zwierząt chronionych, sortowanie śmieci, itp. Zaproponowane zabawy cieszyły się popularnością wśród dzieci, młodzieży, jak i całych rodzin. W imprezie brali udział nie tylko Giżycczanie, ale i turyści przebywający w regionie Wielkich Jezior Mazurskich m.in. młode zapaśniczki z klubu Cement Gryf Chełm. Wszystkim obecnym, aktywnym i zainteresowanym dziękujemy serdecznie za udział w całej imprezie, jak i w konkursach przez nas organizowanych.
W galerii foto - relacja z Pikniku.