buy prednisone, order finasteride online sales, buy amoxicillin pills online, femara letrozole without prescription, buy isotretinoin pills online, lisinopril online uk, cost of wellbutrin online

AHOJ!!!! Zwycięzcy VII - ostatniego - etapu konkursu!!

Odpowiedź na ostatnie pytanie to: Rezerwat Przyrody Jezioro Dobskie.

Dnia 02 września br. zakończył się kolejny konkurs w kampanii 'Pamiętajmy o jeziorach' organizowany przez Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Giżycku działające przy Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich. Tegoroczny konkurs miał formę opowiadania z pytaniami, które można było odnaleźć na naszej stronie internetowej www.jeziora.com.pl lub usłyszeć w Radiu ZetGold na częstotliwości 107,0 Mhz, które w drodze zawarcie umowy wykonało spoty radiowe w pirackim stylu. Codziennie od 16.07.2013 r. ok. godziny 8.50 pojawiało się nowe pytanie, a od 2 pytaniu w kolejnych częściach opowiadania pojawiała się wpleciona odpowiedź na poprzednie pytanie. Odpowiedź była również podawana w radiu przed kolejnym pytaniem. Konkurs składał się z 7 etapów, w których wzięło udział 98 osób z 10 miejscowości, spośród których w drodze losowanie wyłoniono 35 zwycięzców. W puli nagród znalazły się takie pozycje książkowe jak: 'Skarby Polski', 'Parki narodowe', 'Warmia i Mazury', 'Mazury od środka', 'Twierdza Boyen', oraz sprzęt sportowo rekreacyjny: piłki, paletki do badbingtona lub tenisa stołowego.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za to, że byli z nami przez całe wakacje oraz gratulujemy osobom nagrodzonym we wszystkich etapach naszej letniej zabawy.

Zapraszamy do udziału w innych konkursach realizowanych przez Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej w przyszłości. :)

AHOJ!!!!!!