what is buy zoloft per day, how does zoloft without prescription in usa, sale of generic nexium , sale of amoxicillin/clavulanate online

Odkrywamy czystą Polskę' - jubileusz 20-lecia Akcji 'Sprzątania Świata-Polska' .

'Odkrywamy czystą Polskę' - pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna już 20-ta Akcja Sprzątania Świata - Polska. Przypada ona tradycyjnie w trzeci weekend września, czyli już niebawem bo w dniach 20-22 września. Podczas tegorocznej Akcji chcemy kłaść szczególny nacisk na edukację 'odpadową', ponieważ jest ona w Polsce i w naszym Regionie bardzo potrzebna. Wprowadzony z dniem 1 lipca br. nowy system gospodarki odpadami musi iść w parze z edukacją społeczeństwa prowadzącą do zrozumienia jak prawidłowo postępować z odpadami w nowej rzeczywistości oraz jak postępować, aby odpadów było coraz mniej. Zbliżająca się Akcja będzie pierwszym krokiem w zaplanowanej przez nas 'odpadowej' kampanii edukacyjnej w roku szkolnym 2013/2014.

Chcielibyśmy, aby również w tym roku mieszkańcy Regionu Wielkich Jezior Mazurskich przyłączyli się do Akcji Sprzątania Świata. Nasza Fundacja jako wieloletni już koordynator imprezy w Regionie zachęca dzieci i młodzież wraz z rodzicami do udziału
w Akcji, której celem jest zwrócenie uwagi na czystość najbliższego otoczenia oraz wyrobienie nawyku sprzątania po sobie wszędzie gdzie się znajdujemy i koncentrujemy swoją aktywność: w pracy, w szkole, w domu, w otoczeniu domu, podczas dłuższych wycieczek w teren oraz codziennych krótkich spacerów.

Tradycyjnie prosimy przedszkola, szkoły i inne organizacje o składanie sprawozdań z udziału w Akcji w postaci wypełnionego formularza (wzór poniżej), które należy dostarczyć do biura Fundacji do dnia 10 października br.

   Ponadto przypominamy o trwającym konkursie filmowym pod hasłem 'Zielony obiektyw' skierowanym do szkół - udział w Akcji 'Sprzątania Świata' może być doskonałym tematem konkursowym.

Na koniec apelujemy do wszystkich uczestników sprzątania o pozostawianie zebranych śmieci wyłącznie w pojemnikach do tego przeznaczonych. Zanim przystąpicie do sprzątania upewnijcie się czy w pobliżu terenu, który zamierzacie posprzątać znajdują się kontenery na odpady.

Prosimy również placówki oświatowe z Giżycka o zgłaszanie w biurze Fundacji gotowości do sprzątania, zanim grupy uczniów wyjdą w teren. Ułatwi to znacznie koordynację Akcji.

 Na koniec mamy zaszczyt poinformować, że jako wieloletni koordynator Akcji 'Sprzątanie Świata - Polska' w Regionie Wielkich Jezior Mazurskich, nasza Fundacja została zaproszona do grona wyróżnionych w tegorocznej jubileuszowej edycji Akcji. W roku bieżącym przypada 20-lecie Akcji 'Sprzątania Świata' w naszym kraju i Regionie. Z okazji tego jubileuszu Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich otrzymała nagrodę w postaci Drzewka Dwudziestolecia, które chcemy uroczyście posadzić w gronie przyjaciół i zaprzyjaźnionych instytucji, które zawsze wspierały nas w ekologicznych działaniach edukacyjnych.

Uroczystość posadzenia Drzewka Dwudziestolecia zaplanowano podczas trwania Akcji 'Sprzątania Świata' tj. w najbliższy piątek 20-go września o godz. 11.00 w Parku Rogera Goemaer¢a. Zapraszamy serdecznie wszystkich uczestników Akcji 'Sprzątania Świata-Polska' w Regionie Wielkich Jezior Mazurskich do udziału w tej uroczystości.