what is buy zoloft per day, how does zoloft without prescription in usa, sale of generic nexium , sale of amoxicillin/clavulanate online

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO 'Przyroda w obiektywie, czyli wakacje z naturą'

W dniu 25 września br. został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny pod hasłem 'Przyroda w obiektywie, czyli wakacje z naturą' zorganizowany przez Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej działające przy Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku, pod patronatem medialnym Gazety Giżyckiej. Konkurs trwał od 01.07.2013 do 15.09.2013 r., W tym czasie otrzymaliśmy 110 zgłoszeń z 322 zdjęciami - 141 zdjęć w kategorii detal oraz 181 zdjęć w kategorii pejzaż.

 

Konkurs miał charakter otwarty i był skierowany do fotografów amatorów. Tematyka konkursu dotyczyła przyrody i krajobrazu Regionu Wielkich Jezior Mazurskich. Zdjęcia mogły przedstawiać: faunę, florę, przyrodę nieożywioną oraz krajobraz Regionu WJM. Uczestnik mógł zgłosić do konkursu maksymalnie 3 zdjęcia w formie cyfrowej, a zdjęciom należało nadać tytuły.

 

Wybór najlepszych zdjęć nie był łatwy, ponieważ uczestnicy konkursu zaprezentowali wysoki poziom wykonania zdjęć pod względem technicznym oraz wykazali się ogromną wrażliwością na mazurska przyrodę. Ostatecznie komisja konkursowa zdecydowała o nagrodzeniu 18 autorów zdjęć.

 

W kategorii detal:

I miejsce : Marcin Nadolski, Olsztyn, tytuł zdjęcia 'Czapla'

II miejsce: Grzegorz Ławrynowicz, Pierkunowo, 'Dama w armii'

III miejsce:  Henryk Piech, Giżycko, 'Ważka'

Wyróżnienia:

Maciej Barzdo, Olsztyn, 'Tłuścioch'

Krzysztod Pawlukojć, Giżycko, 'Tu coś bzyczy!' 

Barbara Musiałek, Giżycko, 'KosmitaJ'

Krystyna Durtan, Giżycko, 'Po deszczu to było'

Grzegorz Przyborowski, Ełk, 'Wspinaczka'

 

W kategorii pejzaż:

I miejsce: Mateusz Zamajtys, Giżycko, 'Przed burzą' 

II miejsce: Kryspin Kaczmarek, Nowa Różanka, 'Tajemniczy ogród'

III miejsce: Paweł Dąbrowski, Ełk, 'Mazurski tryptyk III'

Wyróżnienia:

Henryk Piech, Giżycko, 'Aleja'

Patrycja Kawska, Spytkowo, ' Rzeka Sapina' 

Paweł Wagner, Ruciane - Nida, 'W lesie'

Wojciech Smółkowski, Wyszków, 'Perkozik'

Karolina Szyszkowska, Korsze, 'Mosty w Stańczykach' 

Mateusz Zamajtys, Giżycko, 'Taniec błyskawic'

Anna Ostrowska, Gołdap, 'Mazurski świt'

Marta Barbara Sławińska, Suwałki, 'Po żniwach'

Dagmara Rosikoń, Kruklanki, 'Mazurskie tajemnice'

Wszystkie osoby nagrodzone oraz wyróżnione zapraszamy serdecznie wraz z rodziną i przyjaciółmi 9 października br. (tj. w środę) na godzinę 1800 do Białej Galerii w Giżyckim Centrum Kultury przy ul. Konarskiego 8 w Giżycku.  W tym dniu odbędzie się wernisaż najlepszych  prac oraz uroczyste wręczenie nagród i podsumowanie konkursu.

Wszystkim autorom prac serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie oraz zapraszamy do kolejnych konkursów, nie tylko fotograficznych, organizowanych przez MCEE.

Konkurs został zorganizowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie i Starostwa Powiatowego w Giżycku.

W galerii zdjęć przedstawiamy nagrodzone i wyróżnione prace.