price of #KJdhYe, http://www.olorx.com/buy-online-without-prescription/diflucan.html#diflucan, price of propecia no prescription, cost of clomid, buy clomipramine purchase, femara buy letrozole

OTWARTY KONKURS FOTOGRAFICZNY 'PRZYRODA W OBIEKTYWIE, CZYLI WAKACJE Z NATURĄ' - WERNISAŻ

9 października br. w Białej Galerii Giżyckiego Centrum Kultury ruszyła pokonkursowa wystawa zdjęć 'Przyroda w obiektywie, czyli wakacje z naturą'. W godzinach wieczornych odbyło się spotkanie nagrodzonych i wyróżnionych uczestników konkursu
z organizatorami, podczas którego oficjalnie podsumowano 2,5 miesięczną rywalizację. Przypominamy, że autorzy zdjęć przedstawili do oceny 322 prace.

Po powitaniu gości i krótkim wstępie przystąpiono do najprzyjemniejszej części wieczoru, czyli wręczenia nagród i dyplomów. Nagrody wręczał Jerzy Bujno Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Giżycku - jednego ze sponsorów konkursu.

Autorzy zdjęć podczas odbioru nagród i wyróżnień chętnie opowiadali, w jakich okolicznościach zostały wykonane ich zwycięskie prace. Dowiedzieliśmy się, że część zdjęć to efekt wielogodzinnego oczekiwania w czatowni, krótkiego snu i dużej cierpliwości, inne są dziełem sprawnego oka i przypadku, a jeszcze inne to rezultat poszukiwania w świecie przyrody interesującego detalu. Wielu autorów zdjęć potwierdziło, że prawie nigdy nie rozstaje się z aparatem. Obok doświadczonych obserwatorów mazurskiej przyrody, gościliśmy także młodzież, która również w swoich pracach ujawniła talenty i wrażliwość na otaczające krajobrazy.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
w przygodzie z fotografowaniem oraz zachęcamy do udziału w innych konkursach fotograficznych organizowanych przez Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej.

Wystawę zdjęć będzie można oglądać w Białej Galerii Giżyckiego Centrum Kultury jeszcze do końca października br. Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

Organizator konkursu: 

                     Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Giżycku    

Patronat medialny konkursu:

                       Gazeta Giżycka

Sponsorzy konkursu:

                             Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie

 

                                 Starostwo Powiatowe w Giżycku