cheap generic clomid, prednisone, tenormin online uk, sale of generic anafranil

Ponad 51 ton zebranej makulatury! Akcja 'Drzewko za makulaturę' zakończona!

I tym razem uczestnicy Akcji 'Drzewko za makulaturę' nie zawiedli. W IV edycji Akcji wzięło udział łącznie 142 uczestników, a wśród nich były osoby indywidualne, instytucje, firmy i placówki oświatowe.

Akcja trwała od 1 czerwca do 30 września br. W tym czasie należało zebrać makulaturę i pozostawić ją w punkcie zbiórki surowców wtórnych w pobliżu miejsca zamieszkania lub pracy. Za każde 15 kg zebranego surowca można było otrzymać 1 sadzonkę drzewka lub krzewu. Należało także pamiętać o zgłoszeniu udziału w Akcji organizatorowi. A zgłoszenia były przyjmowane niemal do ostatniej chwili …, każdy z uczestników chciał zdążyć, by móc potem odebrać swoje drzewka.

Tak jak zapowiadaliśmy przekazanie sadzonek odbyło się w dniach 11 i 12 października br. W piątek na placu obok siedziby Nadleśnictwa Giżycko gościliśmy placówki oświatowe, instytucje i firmy prywatne, natomiast sobota była dniem zarezerwowanym dla osób indywidualnych.

Dzięki wsparciu i pomocy pracowników Nadleśnictwa Giżycko przekazanie ponad 3 tys. sadzonek odbyło się bardzo sprawnie.

Wśród osób, które przybyły po rośliny nie zabrakło niestety tych, którzy zapomnieli wcześniej zgłosić organizatorowi swój udział, czyli ilość oddanej makulatury. Mimo to, każda z tych osób otrzymała sadzonki.

Na koniec najważniejsze, czyli podsumowanie ilości zebranej makulatury w IV edycji Akcji 'Drzewko za makulaturę' : a było jej dokładnie 51 528 kg!

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w Akcji i zapraszamy do kolejnych jej edycji zgodnie z hasłem: Zróbmy coś dobrego dla siebie i naszego środowiska!

Uwaga! Osoby, które z jakiś powodów nie odebrały jeszcze należnych im sadzonek prosimy o pilny kontakt z biurem Fundacji tel. 87 428 04 90. Ponadto informujemy, że we wtorek
tj. 15-go października o godz. 14.30 przy budynku Nadleśnictwa Giżycko (ul. Słowiańska 2) będzie można jeszcze odebrać drzewka i krzewy.

Akcję 'Drzewko za makulaturę' zorganizowano ze środków:

   Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  w Olsztynie

 

               Starostwa Powiatowego w Giżycku

 

 

oraz Nadleśnictwa Giżycko