#jkdhdyvjv no prescription, accutane generic online uk, clomid without prescription, generic #rsJsere without prescription, nexium buy non prescription, cost of trazodone online, seroquel buy non prescription

UWAGA! Zapraszamy do udziału w konkursie pn. „Niezwykłe miejsca powiatu giżyckiego – mój przewodnik turystyczny”

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Kochamy Mazury przy współudziale Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich i Nadleśnictwa Giżycko. Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu giżyckiego, indywidualnie lub w grupach do 3 osób.

Zadaniem konkursowym jest odnalezienie miejsca lub obiektu, np.: wzgórza, jeziora lub ścieżki/szlaku, głazu, budynku, które wyda się niezwykłym i pięknym tworem natury lub człowieka, wartym zaprezentowania innym. Należy wykonać krótki film lub zdjęcia obiektu, dołączyć opis i przesłać organizatorom.

Konkurs rozpoczął się 1 marca br., a ostateczny termin składania prac upływa 15 maja br.o godz. 14.00.

15 czerwca br. podczas Festynu Kochamy Mazury na plaży miejskiej w Giżycku odbędzie się uroczyste podsumowanie konkursu z wręczeniem nagród. Prace konkursowe posłużą do skomponowania multimedialnej publikacji, która zostanie opublikowana w internecie.

Patronat nad konkursem objął Starosta Giżycki - Mirosław Drzażdżewski. 

Na wszelkie pytania na temat konkursu organizatorzy odpowiadają mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie (534-711-670).

Prosimy o dokładne zapoznanie się z zasadami konkursu.

W załącznikach do pobrania: regulamin konkursu, upoważnienie, karta zgłoszenia oraz oświadczenie.  

 

Regulamin konkursu

Oświadczenie

Karta Zgłoszenia

Upoważnienie