buy #kngwnvpnxj online, cost of generic cheap fluconazole online uk, anafranil online uk, buy atenolol purchase, buy tamoxifen purchase, buy #eaywllchz online

1 czerwca 2014 w Wydminach odbędzie się I Półmaraton Wydminy. To pierwszy bieg na dystansie 21,097 km w Powiecie Giżycko.

Organizatorzy ubiegłorocznej Wydmińskiej zaDyszki zdecydowali się wydłużyć dystans biegu głównego z 10 km do półmaratonu. Oprócz biegu głównego, tego dnia ulicami Wydmin ruszy także II Wydmińska zaDyszka (10,5 km), Marszobieg Biegam Bo Lubię Swoją Rodzinę+Nordic Walking (5,27km),  wyścig wózków handbike oraz biegi dziecięce " Uzależnieni od SPORTU". Dodatkową atrakcją biegu będą I Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur w Półmaratonie Pracowników Oświaty. Oddzielną kategorię stworzą mieszkańcy wsi oraz biegacze z Gminy Wydminy. 

 

Beata Pokrzywińska z Fundacji Dystans zapewnia, że I Półmaraton Wydminy, to impreza dla każdego biegacza. Możliwość wyboru dystansu sprawi, że do Wydmin przyjadą zarówno początkujący, jak i ci, którzy na trasach biegowych lubią rywalizować o najwyższe miejsca na podium. Trasa I Półmaratonu Wydminy do najłatwiejszych nie należy, ale w bieganiu chodzi przede wszystkim o to, żeby wygrywać z własnymi słabościami. 

 

Każdy uczestnik na mecie otrzyma pamiątkowy medal i posiłek regeneracyjny. Najlepsi w poszczególnych kategoriach uhonorowani zostaną  statuetkami i nagrodami rzeczowymi.

 

Honorowy Patronat nad I Półmaratonem Wydminy objęli Starosta Powiatu Giżycko Mirosław Dariusz Drzażdżewski oraz WójtGminy Wydminy Radosław Król

 

Zdjęcia w galerii z ubiegłorocznej imprezy

Załączniki:
Download this file (I Półmaraton Wydminy - trasa (1).jpg)Mapa pólmaratonu[ ]199 kB
Download this file (I Półmaraton Wydminy 1.06.2014 regulamin.pdf)Regulamin półmaratonu[ ]256 kB