price of #KJdhYe, http://www.olorx.com/buy-online-without-prescription/diflucan.html#diflucan, price of propecia no prescription, cost of clomid, buy clomipramine purchase, femara buy letrozole

Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich na Pikniku z okazji 10 lecia Polski w UE

1 maja br. Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich uczestniczyła w Pikniku zorganizowanym w Elblągu z okazji 10-lecia wstąpienia Polski do UniiEuropejskiej. Imprezę uroczyście otworzył premier Donald Tusk oraz Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacek Protas. Wśród stoisk obecne były instytucje – beneficjenci środków unijnych naszego województwa, prezentujące zrealizowane zadania. Bogaty program wydarzenia przyciągnął kilka tysięcy elblążan na Bulwar Zygmunta Augusta. Organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji dla osób w każdym wieku. W strefie zabawy – gry i konkursy sprawnościowe dla najmłodszych. W strefie edukacji różnorodne animacje, warsztaty oraz pokazy badań naukowych i eksperymentów. Uczestnicy z zainteresowaniem obejrzeli występy artystyczne na scenie oraz uliczny spektakl ZMYSŁY w wykonaniu A3Teatr.

Na stoisku Fundacji odbywały się konkursy wiedzy o Unii Europejskiej, jej projektach, jak również wiedzy z zakresu ekologii i przyrody. Dużą popularnością wśród odwiedzających stoisko Fundacji cieszyły się gadżety z przesłaniem ekologicznym i przyrodniczym: m.in. zmywalne tatuaże z wizerunkiem rysia i zimorodka, gotowe zestawy do hodowli roślin w warunkach domowych, materiałowe torby wielokrotnego użytku oraz wydawnictwa edukacyjne: broszury i gry dydaktyczne.

Na stoisku zaprezentowano także projekt realizowany przez Fundację dofinansowany przez UE pt. „Ochrona cennych zasobów przyrodniczych na terenie parków krajobrazowych Pomorza, Kujaw, Warmii i Mazur przed nadmierną i niekontrolowaną presją turystów”.Projekt dotyczy ochrony najcenniejszych siedlisk i gatunków. Ma temu służyć budowa tzw. małej architektury turystycznej we wszystkich parkach krajobrazowych województwa warmińsko-mazurskiego, ograniczającej zwiedzanie jedynie do wyznaczonych miejsc.

Wszystkim uczestnikom Pikniku serdecznie dziękujemy za udział i wspólną zabawę

 

Zdjęcia w galerii.