what is buy zoloft per day, how does zoloft without prescription in usa, sale of generic nexium , sale of amoxicillin/clavulanate online

UWAGA UWAGA !!!!! PODAJEMY ZWYCIĘZCÓW II CYKLU KONKURSU WIEDZOWEGO "Fani Rocka wiedzą jaką krainę odwiedzą"

Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Giżycku działające przy Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich informuje, iż w dniu 16 kwietnia br. zamknięto II cykl pytań w Otwartym Konkursie Wiedzy o Regionie Wielkich Jezior Mazurskich "Fani Rocka wiedzą, jaką krainę odwiedzą"i wyłoniono  zwycięzców.

Pytanie 1.

 Podaj nazwę gatunkową rośliny przedstawionej na zdjęciu.

Podpowiadamy, że roślina ta występuje w północnej części Polski, na torfowiskach, w sosnowych borach bagiennych i na wilgotnych glebach torfowych. Od 2004 r. podlega ochronie ścisłej. Uwaga ciekawostka - jest trująca.

 

    

 

                       

Odpowiedź:

Bagno zwyczajne

 

Pytanie 2:

Podaj nazwę najgłębszego jeziora w Polsce. Podpowiadamy, że w 1963 roku ze względu na unikalny charakter jeziora utworzono tam rezerwat wodno - krajobrazowy.

 

Odpowiedź:

Jezioro Hańcza

 

Pytanie 3

Podaj nazwę gatunkową ptaka, którego pisklęta przedstawia poniższe zdjęcie.

 

                                

 

                                                              

Odpowiedź:

Bocian czarny

 

3 pierwsze osoby, które przysłały prawidłowe i pełne odpowiedzi znalazły się wśród zwycięzców II cyklu. Są to (kolejność osób nagrodzonych jest przypadkowa):

1.      Katarzyna Gniza Czechowice-Dziedzice

2.       Piotr Dębiec Białystok

3.      Elżbieta Rećko Białystok

 

 

Nagrodzonym gratulujemy, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnym, ostatnim już cyklu konkursu, który rusza już 03.06.2014 r.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!