generic clomipramine no prescription australia, no prescription trazodone online

Zaproszenie na Podsumowanie Wiosennych działań na Warmii i Mazurach 2014

Zaproszenie na Podsumowanie Wiosennych działań na Warmii i Mazurach 2014

W poniedziałek 16 czerwca br. w Parku Jakubowym przy Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie odbędzie się piknik ekologiczny, który jednocześnie będzie podsumowaniem akcji „Wiosenne działania na Warmii i Mazurach 2014”.

Hasłem tegorocznej akcji, której organizatorem był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie brzmiało: „Warmię i Mazury kochamy, o przyrodę dbamy”.

Od początku marca do końca maja w całym regionie dzieci i młodzież miały okazję wykazać swą aktywność w ramach trzech poddziałań: „Szkolne ostoje przyrody”, „Inwentaryzacja przyrodnicza” i „Przyroda moich dziadków”. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku funkcję koordynatorów poszczególnych działań pełniły centra edukacji ekologicznej w Olsztynie, Elblągu, Ełku i Giżycku. Według wstępnych szacunków w tegorocznej akcji wzięło udział prawie 20 tys. osób. Liderzy, którzy najlepiej wywiązali się ze swoich zadań zostaną odpowiednio nagrodzeni podczas pikniku ekologicznego w Parku Jakubowym w Olsztynie. W spotkaniu weźmie udział kilkaset dzieci i młodzieży z całego regionu. - Chcemy w ten sposób nagrodzić najbardziej aktywnych liderów, którzy w sposób wyjątkowy zaangażowali się w akcję – tłumaczy Tadeusz Ratyński, I z-ca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Olsztynie. – Cieszę się, ze mamy tak wielu młodych ekologów na Warmii i Mazurach, którym nie obca jest troska o środowisko. Takie akcje jak te wykonywane w ramach Wiosennych Działań są istotnym elementem edukacji ekologicznej prowadzonej w naszym regionie, który jest postrzegany w całym kraju jako wyjątkowo piękny - dodaje. Tylko w Regionie Wielkich Jezior Mazurskich w akcji wzięło udział ok. 5 tysięcy dzieci
i młodzieży z 37 placówek oświatowych. Podobnie było także w innych miejscach naszego województw. 

Podczas pikniku w Olsztynie statuetki, dyplomy i nagrody odbiorą przedstawiciele placówek szkół i przedszkoli, których działania oceniono jako wyjątkowe. Jak przystało na piknik nie zabraknie także dobrej zabawy. Dla uczestników podsumowania przygotowano bowiem wiele atrakcji i niespodzianek. Nie zabraknie także konkurencji ruchowych i zabaw prowadzonych ze sceny przez Studio Animacji Ruchowej Rytm Magdaleny Faszczy. 

Piknik rozpoczyna się w poniedziałek 16 czerwca o godz. 1000 i potrwa do godz. 1400. Serdecznie zapraszamy!

 

         Honorowy Patronat Marszałka  Województwa Warmińsko-Mazurskiego:

 

                                                     

 

    Patronat medialny: