buy prednisone, order finasteride online sales, buy amoxicillin pills online, femara letrozole without prescription, buy isotretinoin pills online, lisinopril online uk, cost of wellbutrin online

Za Beatą i Bartkiem Osior kolejny tydzień udanych startów. Beata w swoim triathlonowym debiucie stanęła na podium w kategorii wiekowej. Bartek na dystansie 1/2 Ironman poprawił swój rekord życiowy o 18 minut. Tydzień później sportowe małżeństwo z Wydmin z

             Na swój debiut w triathlonie Beata Pokrzywińska-Osior wybrała dystans sprinterski w Herbalife Triathlon Gdynia. To największa impreza triathlonowa w kraju. 750m pływania, 20km jazdy na rowerze i 5 km biegu Beata pokonała w czasie 1:28:21 zajmując 30 miejsce wśród kobiet i 3 miejsce w kategorii K-24. Bartek Osior potrzebował 4 godzin, 37 minut i 7 sekund, żeby pokonać 1,9km pływania, 90km jazdy na rowerze i 21,1 km biegu. Osiągnięty wynik dał mu 63 miejsce open w stawce 1500 zawodników z całej Europy i 9 miejsce w kategorii M-30.

  

            15 sierpnia w  III Mrągowskim Biegowym Pikniku Wojskowym Beacie i Bartkowi towarzyszyła liczna grupa biegaczy z Wydmin. Polska stolica country przygotowała dla uczestników dwa dystanse; 4km i 10km.

Bartek Osior- " Zdecydowaliśmy się na 4 km, ponieważ dzień później braliśmy udział w XX Międzynarodowym Półmaratonie Gusiew-Gołdap. Pomysł okazał się trafiony. Oboje zajęliśmy drugie miejsca, zachowując dużo sił na gołdapski półmaraton." 

 

            Jubileuszowy, XX Półmaraton Gusiew-Gołdap zgromadził na starcie 85 zawodników z Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi i Estonii. Wśród nich między innymi Białorusinka Olga Dubovskaya, olimpijka z Londynu. 

Beata Pokrzywińska-Osior-" Mimo zaskakująco niskiej frekwencji tegoroczny bieg miał bardzo mocną obsadę. Szczególnie w kategorii mężczyzn. Sześciu pierwszych zawodników pobiegło poniżej 1godz i 10min, co doskonale oddaje rangę tych zawodów. Bartek z czasem 1:18:17 zajął14 miejsce i był drugim Polakiem na mecie. W kategorii kobiet zwyciężyła Olga Dubovskaya. Ja byłam czwartą kobietą i pierwszą Polką na mecie. Na tej trudnej trasie czas 1:33:55 mogę uznać za bardzo zadowalający. "

 

         Beata Pokrzywińska-Osior, Bartek Osior- "Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować organizatorom III Mrągowskiego Biegowego Pikniku Wojskowego i XX Półmaratonu Gusiew-Gołdap. Dziękujemy za to, że mimo wielu obowiązków związanych z przygotowaniem i przeprowadzeniem swoich imprez biegowych, pamiętali o tym, że miesiąc temu zawarliśmy związek małżeński. Oficjalnie życzenia i kwiaty były dla nas ogromnym wyróżnieniem i bardzo przyjemną chwilą. Uwielbiamy do Was przyjeżdżać i będziemy robić to tak długo, jak długo pozwoli nam na to zdrowie i dobra kondycja. DZIĘKUJEMY!

 

Zdjęcia w galerii