www.seatrade-global.com, buy amoxicillin/clavulanate pills online

Beata i Bartek Osior swoje wakacyjne starty zakończyli udziałem w VI Półmaratonie Ełckim. Bardzo wymagająca trasa nie przeszkodziła im w zajęciu czołowych miejsc w tym trudnym wyścigu.

Bartek Osior ustanawiając swój rekord życiowy (1:15:42) zajął II miejsce, przegrywając tylko z bardzo utytułowanym Michałem Smalcem z Ełku.  Żona Bartka, Beata Pokrzywińska-Osior była najszybszą kobietą, dystans 21,097m pokonała w czasie 1:43:22, pokonując Ewelinę Sobocińską z Orzysza i Edytę Organek z Giżycka.

Biegająca para z Wydmin może mieć powody do zadowolenia. To kolejna impreza, w której oboje stanęli na podium.

Tydzień wcześniej w przełajowym Biegu Dzika w Policach na dystansie 10km Beata była II wśród kobiet, natomiast Bartek zajął III miejsce w kategorii open.

Bartek Osior – „Końcowe miejsce na mecie naturalnie zależne jest od osiągniętego czasu. Już na starcie czułem, że może to być dobry bieg w moim wykonaniu. Od samego początku ruszyłem odważnie do przodu, mając przed sobą tylko Michała Smalca. Długo zbierałem się do tak odważnego startu. Tylko ja i trasa. Takie bieganie podparte musi być mocnym treningiem w tygodniu. Pracuję w szkole w Wydminach, więc okres wakacji pozwala mi na sumienne i regularne treningi. Do 8 km dwóch biegaczy z Litwy dotrzymywało mi kroku, ale po kolejnych podbiegach wiedziałem, że zgubienie ich będzie tylko kwestią czasu. Trasa ełckiej „połówki” przez dużą różnicę przewyższeń i zmienne podłoże jest bardzo wymagająca. Mimo tego uwielbiam tu biegać. Pozwolę sobie podziękować Irkowi Dzienisiewiczowi i całej załodze MOSiR Ełk za świetną organizację i super atmosferę. Szkoda, że biegowe olbrzymy jakim niewątpliwie był BMW Półmaraton Praski w Warszawie działają na frekwencyjną niekorzyść takich kameralnych wyścigów.
Przed nami Półmaraton Jakubowy w Olsztynie 14 września i Międzynarodowy Bieg  Im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu tydzień później. Mocno rozważam zakończenie sezonu startem w XXXII Maratonie Toruńskim 26 października, gdzie odbędą się Mistrzostwa Polski pracowników oświaty.”  

 

 

Zdjęcia w galerii