#jkdhdyvjv no prescription, accutane generic online uk, clomid without prescription, generic #rsJsere without prescription, nexium buy non prescription, cost of trazodone online, seroquel buy non prescription

Finał 21.edycji „Sprzątania Świata – Polska” - Węgorzewo 20 września ! Sprzątanie Kanału Węgorzewskiego

Już w najbliższą sobotę w Regionie Wielkich Jezior Mazurskich odbędzie się jeden z krajowych finałów Akcji „Sprzątania Świata – Polska”. Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich, Fundacja Nasza Ziemia oraz Burmistrz Węgorzewa zapraszają wszystkich mieszkańców do udziału w tym wydarzeniu. W Porcie KEJA (Tawerna) przy ul. Braci Ejsmontów 2 w Węgorzewie zostaną zorganizowane stanowiska edukacyjne FOWJM, Fundacji Nasza Ziemia oraz Mazurskiego Związku Międzygminnego – Gospodarka Odpadami. Mieszkańcy Węgorzewa, w szczególności dzieci i młodzież szkolna oraz jeszcze obecni tu turyści będą mogli wziąć udział w różnorodnych zajęciach, grach i zabawach edukacyjnych związanych tematycznie z ochroną przyrody i ekologią.

Podsumujemy także wakacyjną kampanię „Wpłyń na czyste Mazury”, której celem była edukacja żeglarzy i turystów wypoczywających nad jeziorami, jak korzystać z jezior odpowiedzialnie, ograniczając ingerencję w ekosystem do minimum. Ukończymy Mazurską Wstęgę – symbol poparcia naszych działań na rzecz czystości jezior. Na stanowisku Fundacji Nasza Ziemia zostanie zorganizowana wystawa edukacyjna „Poradnik EKO-turysty”, punkt edukacyjny nt. ciągu o eutrofizacji jezior oraz konkurs Wodne Koło Fortuny.

Finał Akcji nie może odbyć się bez sprzątania, dlatego też właśnie w tym dniu wspólnie z członkami Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego uprzątniemy Kanał Węgorzewski z zalegających na dnie śmieci. Ponadto grupy młodzieży z Gimnazjum im. J. A. Helwinga oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Gen. M. Zaruskiego posprzątają tereny zielone na obrzeżach miasta.  

 

                               

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Węgorzewa, miłośników mazurskiej przyrody, osoby, które chcą spędzić ten dzień wspólnie z nami i wziąć udział w sprzątaniu - do Portu KEJA w godzinach od 10.00 do 13.00. Dajmy wyraz swojego zaangażowania  i dbałości o najbliższe otoczenie i środowisko naturalne!