cost of nolvadex online

Nasza Fundacja nagrodzona Super Aniołem Ekologii

W dniach 11-12 września 2014 roku w Sile k. Olsztyna odbyła się konferencja pn. „Fundusze Europejskie dla środowiska Warmii i Mazur” poświęcona Narodowej Strategii Spójności . Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

W spotkaniu wzięli udział zarówno samorządowcy, jak też i przedsiębiorcy, którzy w minionej perspektywie finansowej z powodzeniem sięgali po unijne środki na realizację projektów związanych z ochroną środowiska Warmii i Mazur.

Pierwszy dzień konferencji zakończyła uroczysta gala , podczas której Zarząd Funduszu w Olsztynie nagrodził osoby i instytucje, które w sposób wyjątkowy zaangażowały się w pozyskiwanie środków i realizację projektów związanych z ochroną środowiska. Niezmiernie nam miło poinformować , że szczególne wyróżnienie ( jedno z dwóch) – Super „Anioła Ekologii” - otrzymała Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich. Statuetkę z rąk Prezesa Funduszu – Adama Krzyśków odebrała Prezes Fundacji – Ewa Stajuda .

Podobną statuetkę otrzymał również Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Jarosław Słoma.

Statuetka Super Anioła Ekologii to wyjątkowe wyróżnienie zarówno dla Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich , jak i wszystkich skupionych wokół niej samorządów , za wieloletnią i efektywną realizację Masterplanu dla Regionu Wielkich Jezior Mazurskich.

Statuetkę tą dedykuję wszystkim mazurskim samorządom współpracującym z naszą Fundacją , zaangażowanym w ostatnich 20 latach we wdrażanie Masterplanu . Program ten okazał się ogromnym sukcesem nas wszystkich i nadal pozostaje szasną na skuteczną poprawę stanu środowiska naturalnego Mazur – powiedziała Prezes Fundacji.