cost of nolvadex online

O tym, że Beata Pokrzywińska-Osior i Bartek Osior są jednym z najszybszych małżeństw w województwie warmińsko mazurskim nikogo nie trzeba przekonywać. W XXXIII Międzynarodowych Biegach im. Bronisława Malinowskiego oboje wbiegli na metę na 10 miejscach. Ba

            Kim był Bronisław Malinowski wiedzieć powinien każdy, kto choć trochę interesuje się bieganiem i historią polskiego sportu. Nie każdy natomiast musi wiedzieć, że medalista Igrzysk Olimpijskich z Montrealu i Moskwy większość swojego życia spędził w Grudziądzu.Trzydzieści trzy lata temu, ten wspaniały sportowiec zginął tragicznie w wypadku samochodowym. Na jego cześć 20 września w Grudziądzu już po raz trzydziesty trzeci odbyły się Międzynarodowe Biegi Imienia Bronisława Malinowskiego. Impreza z wyjątkowym charakterem, o czym może świadczyć niepowtarzalna idea rywalizacji szkół z całej Polski noszących imię Bronisława Malinowskiego oraz ponad setka biegaczy z Grudziądza na linii startu biegu głównego. 

            Szybka, atestowana trasa i wyjątkowa atmosfera stadionu w Grudziądzu napawały optymizmem. Przedbiegowe przeczucie potwierdziło się na mecie. Beata i Bartek uzyskali najlepsze wyniki w tym sezonie. Dla Bartka czas 33:43 jest nowym rekordem życiowym. " Po bardzo ciężkim starcie w Półmaratonie Jakubowym w Olsztynie, oboje z Beatą potrzebowaliśmy dobrego biegu. Duch Bronka Malinowskiego niósł nas od startu do mety. Dodatkowym bodźcem była rywalizacja w kategorii małżeństw. Biegowy optymizm powrócił. Cieszymy się i wracamy do treningów. "- podsumował Bartłomiej Osior.

 

Zdjęcia w galerii