#jkdhdyvjv no prescription, accutane generic online uk, clomid without prescription, generic #rsJsere without prescription, nexium buy non prescription, cost of trazodone online, seroquel buy non prescription

Uwaga! Akcja „ECO w Mixgraf – ie”! Rusza akcja zbiórki plakatów i banerów pozostałych po ostatniej kampanii wyborczej – przyłącz się!

Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku oraz członkowie Spółdzielni Socjalnej "Mixgraf - Studio Reklamy" z siedzibą w Wydminach zapraszają mieszkańców powiatu giżyckiego do udziału w Akcji „ECO w Mixgraf – ie”.

Akcja polega na zbiórce pozostałych po kampanii wyborczej plakatów i banerów oraz na ponownym ich wykorzystaniu np. jako materiał opakowaniowy albo jako surowiec do wykonania np. toreb wielokrotnego użytku. To co ma trafić do kosza może zostać powtórnie wykorzystane i otrzyma tzw. „drugie życie”.

Akcja zbiórki plakatów i banerów potrwa dwa tygodnie tj. od 17 do 30 listopada br.

W Akcji może wziąć udział każdy mieszkaniec powiatu giżyckiego.

Plakaty i banery można zostawić w dwóch punktach na terenie powiatu:

  1. w Giżycku w siedzibie Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich, przy
    ul. Nowowiejskiej 4a, pięć dni w tygodniu, od pn. do pt. w godz. 7.30 – 15.30
  2. w Wydminach, ul. Suwalska 2d u Pani Alicji Kropiewnickiej, od pn. do pt. w godz. 8.00 - 15.00 oraz w soboty w godz. 8.00 - 13.00.

Uwaga w Akcji mogą być wykorzystane wyłącznie plakaty suche i całe, czyli takie które wisiały w pomieszczeniach zamkniętych lub w gablotach (nie na wolnym powietrzu). Do ponownego użycia i recyklingu nie nadają się plakaty mokre, zniszczone - zdjęte np. ze słupów ogłoszeniowych i otwartych tablic.

Szanowni mieszkańcy powiatu giżyckiego. Za kilka dni minie gorączka związana
z wyborami samorządowymi. Pozostanie wiele nikomu nie potrzebnych plakatów
i banerów. Nie wyrzucajmy ich do kosza. Ten jednorazowy towar może zostać powtórnie wykorzystany. Przyłączmy się do Akcji „EKO w Mixgrafie”! Zapraszamy!