what is buy zoloft per day, how does zoloft without prescription in usa, sale of generic nexium , sale of amoxicillin/clavulanate online

Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku zaprasza mieszkańców Srokowa do zwiedzania Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o.

W dniu 13 grudnia br. (tj. w sobotę) mieszkańcy Srokowa będą mieli niepowtarzalną okazję osobistego sprawdzenia, co dzieje się z ich odpadami komunalnymi.

W tym dniu w Srokowie na Placu Rynkowym (obok Ratusza) od godz. 10.45 będzie czekał na mieszkańców specjalny autokar, który przewiezie zainteresowanych do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o. Wyjazd ze Srokowa o 11.00. Na miejscu zaplanowano zwiedzanie Zakładu oraz spotkanie informacyjne dot. zasad segregacji odpadów. Pobyt w Spytkowie zaplanowano na ok. 2 godz. Po spotkaniu autokar odwiezie zwiedzających z powrotem do Srokowa. Przejazd w obie strony i zwiedzanie jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy zgłosić telefonicznie chęć wyjazdu pod nr tel. 87 428 04 90. Serdecznie zapraszamy! Warto skorzystać!

 

                                                                                                                                     

Zwiedzanie ZUOK Spytkowo Sp. z o.o. zorganizowano w ramach realizacji
zadania publicznego „Edukacja ekologiczna dorosłych – organizacja spotkań
z mieszkańcami” przy wsparciu finansowym Mazurskiego Związku Międzygminnego Gospodarka Odpadam