buy diflucan online, maybe this, buy #yadkdhjf no prescription, generic amoxicillin no prescription australia, buy diflucan online, celebrex, sale of lisinopril online

14 lutego w Folwarku Łękuk odbyła się kolejna edycja imprezy dedykowanej biegającym parom

14 lutego w Folwarku Łękuk odbyła się kolejna edycja imprezy dedykowanej biegającym parom. Gościnna i szczególnie otwarta na biegaczy Gmina Wydminy przywitała uczestników piękną, zimową aurą. Około 70 osób uznało, że Dzień Zakochanych to doskonała okazja do tego, żeby pokonanymi kilometrami wyznać miłość do biegania i swojej drugiej połowy.

 

Panom przypadło pokonać cztery okrążenia dwu i pół kilometrowej pętli. Panie rywalizowały na dystansie o połowę krótszym. Taka sytuacja sprawiła, że to płeć piękna pierwsza dotarła na metę. Obdarowane  różami biegaczki do końca kibicowały partnerom, w trosce o jak najlepszą pozycję swojej pary. Wstęgę na mecie przecięła Eliza Ostaszewskaz Białegostoku, zwyciężając Kobiecą Piątkę. Dystans 5 km pokonała w 20:55. Wśród panów  triumfował Kuba Ołowski z Biskupca, przed Arkadiuszem Ostaszewskim z Białegostoku i Damianem Wesołowskim z Piły. Czas zwycięzcy 36:29. Klasyfikacja par w kategorii powyżej 50 lat przyniosła lokalny sukces. Na najwyższym stopniu podium stanęli sołtys Wydmin Leszek Pałdyna i Dorota Mika-Jankowska. Pierwsze miejsce w parach mniej zasłużonych wiekowo zajęli reprezentanci Białegostoku, Eliza i Arkadiusz Ostaszewcy. Ciekawostką jest to, że sparowała ich jedynie zbieżność nazwisk. Przy wynikach warto odnotować znakomity rezultat 14-letniej Kingi Waszkielewicz z Wydmin, która w kategorii pań z czasem 24:23 zajęła 7 miejsce.

Czerwone medale w kształcie serc wręczali na mecie właściciele Folwarku Łękuk, Iza i Krzysztof Przyłuccy. Towarzyszył im honorowy patron imprezy, Wójt Gminy Wydminy Radosław Król. Starostwo Powiatowe w Giżycku zadbało o puchary. Słodkie trofea w postaci ( podobno ) pysznych tortów ufundowała Cukiernia u Adama z Giżycka. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wydminach oraz  Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku przekazały nagrody rzeczowe, Efektima zapewniła regeneracyjne zestawy kosmetyków, a Nadleśnictwo Borki okazałe albumy przyrodnicze.

Nowe posty, zmiany statusów, polubienia i obszerne galerie głoszą, że większość przybyłych bawiła się całkiem dobrze, a to z pewnością cieszy organizatorów. Tym samym „Zakochani w Biegu”, podobnie jak setki innych kameralnych imprez w kraju dowiodło, że w przypadku biegania nie zawsze rozmach, „sianko” i ilość par butów jest miarą dobrej zabawy.

Zatem biegaj i bądź zdrów, panie człowiek – podobno to najlepsza inwestycja !

 

   Zdjęcia w galerii