cost of #AsLarAs, buy nexium online, #jkdhdyvjv no prescription, sale of generic propecia , clomid online, buy clomid, sale of generic tenormin

Uwaga mieszkańcy powiatu giżyckiego, węgorzewskiego oraz gmin ościennych! Rusza kolejna edycja Akcji „Drzewko za makulaturę”!

 

                                                        

 

Uwaga mieszkańcy powiatu giżyckiego, węgorzewskiego oraz gmin ościennych! 
 
Rusza kolejna edycja Akcji „Drzewko za makulaturę”!
 
 
Zapraszamy do udziału w kolejnej już szóstej Akcji „Drzewko za makulaturę”, która potrwa od 1 maja do 30 września br. Przekazanie w tym terminie makulatury do punktu zbiórki surowców wtórnych będzie premiowane sadzonkami drzew i krzewów. Uczestników prosimy o zapoznanie się z regulaminem Akcji. Uwaga – są zmiany w regulaminie dotyczące zasięgu Akcji i możliwej do otrzymania liczby sadzonek. 
Zatem zapraszamy do udziału w Akcji tych, którzy sortują i zbierają makulaturę od dawna jak również tych, którzy dopiero zaczynają. Zróbmy coś dobrego dla siebie i środowiska!
 
 

Punkty zbiórki surowców wtórnych, gdzie można oddać makulaturę w Akcji „Drzewko za makulaturę”:

  1.„POLCAN” Giżycko, ul. 1 Maja 17

 2. Skup Surowców Wtórnych Zubowicz Antoni, Gajewo k. Giżycka, ul. Suwalska 11

3. Zakład Usług Komunalnych Węgorzewo, ul. Sienkiewicza 24 (od poniedziałku do piątku w godz. 700 – 1500; w soboty po wcześniejszym  powiadomieniu, tel. 87 427-28-28, 427-31-26).

4. AL – MET Maciej Sulewski, ul. Obwodowa 1; 11-500 Giżycko ( byłe Zakłady Rybne; za hurtownią JUMAR) tel. 508 320 892 - otwarcie nastąpi 15.05.2015r.