buy #yadkdhjf no prescription, www.seatrade-global.com, order amoxicillin online sales, cost of nexium online, nolvadex buy non prescription

Ostateczne wyniki II etapu XII Mazurskiej Olimpiady Ekologicznej Szkół Podstawowych Regionu Wielkich Jezior Mazurskich.

Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej działające przy Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku przedstawia poniżej pełne wyniki II etapu XII Mazurskiej Olimpiady Ekologicznej Szkół Podstawowych Regionu Wielkich Jezior Mazurskich.

Do finału przeszło 59 uczniów, którzy otrzymali minimum 29 pkt. z testu i wykonali pracę indywidualną.

Komisja konkursowa II etapu Olimpiady postanowiła zakwalifikować do filanłu także tych uczniów, którzy uzyskali 29 pkt. z testu, czyli została obniżona o 1 pkt. wymagana liczba punktów.

 Finał XII Mazurskiej Olimpiady Ekologicznej Szkół Podstawowych Regionu Wielkich Jezior Mazurskich odbędzie się 28 maja (czwartek) br. w Sali Gimnastycznej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Rynie przy ul. Sawickiej 8A. o godz. 10.00.

Ramowy program przebiegu konkursu:

100    1000 - 1015  oficjalne rozpoczęcie konkursu, powitanie uczestników i gości oraz sprawy       organizacyjne

1015 -   1115      I część finału: test

1115 –   1200   Sprawdzenie testów przez komisję konkursową i kwalifikacja do części ustnej

1200 –   1330   II część finału: ustna

1330 –   1400   Podsumowanie wyników finału

1400 –   1445   Ogłoszenie wyników Olimpiady, wręczenie dyplomów i nagród. Zakończenie

 

Prosimy uczniów o przybycie na 15 min. przed rozpoczęciem konkursu oraz zabranie legitymacji szkolnej.

Zakończenie konkursu ze względu na część ustną finału może ulec zmianie.

 

 W związku z tym, że wśród uczniów niezakwalifikowanych do finału regionalnego, byli tacy, którzy wykonali pracę indywidualną na wysokim poziomie, Komisja Konkursowa II etapu Olimpiady postanowiła dodatkowo wyróżnić i przyznać nagrody, które zostaną wręczone podczas finału regionalnego XII Mazurskiej Olimpiady, ok. godz. 1015 (tj. po oficjalnym otwarciu konkursu).

 

Osoby wyróżnione za bardzo dobre wykonanie pracy indywidualnej:

 

1. Paulina Kulągowska - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Piszu

2. Szymon Reluga – Szkoła Podstawowa w Rydzewie

3.Piotr Gałęzowski - Szkoła Podstawowa w Kruszewcu

4. Dominika Głowienka - Szkoła Podstawowa w Hejdyku

5.Jakub Żbikowski – Zespół Szkół Nr 4 w Mrągowie

6. Katarzyna Darda - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Piszu

7.Adam Sienkiewicz - Zespół Szkół Nr 4 w Mrągowie

8. Adrian Dudek - Szkoła Podstawowa w Srokowie z Filią w Solance

9. Dominik Gajda - Szkoła Podstawowa w Radziejach

10. Dawid Kochański - Zespół Szkolno- Przedszkolny w Rynie

11. Weronika Kuźmicka – Zespół Szkół w Dąbrówce

12. Joanna Kowal – Szkoła Podstawowa w Rydzewie

13. Ewelina Kobus - Szkoła Podstawowa w Hejdyku

14. Jakub Florczyk - Szkoła Podstawowa w Bemowie Piskim

15. Karol Wąsik – Zespół Szkół w Marcinkowie

16. Oliwia Husar - Szkoła Podstawowa w Perłach

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Osoby zakwalifikowane do finału

Pełne wyniki II etapu