buy diflucan online, maybe this, buy #yadkdhjf no prescription, generic amoxicillin no prescription australia, buy diflucan online, celebrex, sale of lisinopril online

Giżyckie Ekologiczne Święto Rowerów 11 lipca 2015 – zapraszamy‼!

Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców Giżycka i okolic oraz turystów wypoczywających w Regionie Wielkich Jezior Mazurskich do udziału w Giżyckim Ekologicznym Święcie Rowerów, które odbędzie się na Plaży Miejskiej w Giżycku w dniu 11 lipca br.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i całych rodzin – miłośników dwóch kółek. (Patrz plakat).

Imprezę rozpocznie oficjalne powitanie uczestników Ogólnopolskiego Rajdu Rowerowego "Wyprawa Poprawa" zorganizowanego przez Fundację „Nasza Ziemia”. Rajd rozpoczął się 27 czerwca br. w Krakowie, a zakończy właśnie 11 lipca br. na Plaży Miejskiej w Giżycku podczas Ekologicznego Giżyckiego Święta Rowerów. Rajd jest inicjatywą łączącą jazdę na rowerze z działaniami proekologicznymi i aktywnym poznawaniem wschodniej Polski. Podczas rajdu grupa śmiałków przejedzie przez najpiękniejsze obszary naszego kraju: Niepołomice, Nowy Korczyn, Sandomierz, Zamość, Chełm, Ełk i Giżycko.

„Wyprawa Poprawa – Sprzątanie Świata Polska 2014 – 2017” to inicjatywa Fundacji „Nasza Ziemia”. Celem rajdu jest monitoring poziomu czystości w odwiedzanych gminach i promocja właściwych zachowań podczas wypoczynku.

Przez 15 dni grupa pokona łącznie aż 860 kilometrów i odwiedzi 59 gmin.

Dołączyć się do rajdu może każdy. Dlatego zachęcamy szczególnie mieszkańców Regionu Wielkich Jezior Mazurskich do włączenia się w tą ciekawą inicjatywę i wspólnego przebycia na rowerze ostatniego odcinka trasy ze Starych Juch przez Wydminy do Giżycka. Szczegóły dot. trasy i przebiegu Rajdu można znaleźć tu: http://www.naszaziemia.pl/aktualnosci/wyprawa-poprawa-odwiedza-kolejne-gminy.html

Podczas Ekologicznego Giżyckiego Święta Rowerów nie zabraknie wielu atrakcji: będzie można skorzystać z serwisu rowerowego oraz punktu konsultacyjnego dot. organizowania wycieczek rowerowych z udziałem Oficera Rowerowego z Urzędu Miasta w Olsztynie, wziąć udział w wielu konkurencjach i konkursach: sprawnej jazdy na rowerze, wiedzy o ruchu drogowym, ekologicznych i przyrodniczych grach, quizach i zabawach edukacyjnych.

Uwaga! Dla uczestników Konkursu Rowerowego przeprowadzonego na stoisku Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich do wygrania – ROWER!

Ponadto wiele ciekawych atrakcji artystycznych na scenie.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Do zobaczenia 11 lipca na plaży miejskiej - początek godz. 1400!

 

 Konkursy zorganizowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie