buy prednisone, order finasteride online sales, buy amoxicillin pills online, femara letrozole without prescription, buy isotretinoin pills online, lisinopril online uk, cost of wellbutrin online

Wodne Krainy z rowerami

Ostatni weekend obfitował w Giżycku w różne wydarzenia, w których z przyjemnością wzięliśmy udział. Trzy dni trwało zorganizowane po raz pierwszy
w Giżycku Expo Wodne Krainy. Nie zabrakło smacznego gotowania z Karolem Okrasą, konkursów, koncertów, ciekawych spotkań i prezentacji.

W naszym „fundacyjnym” namiocie nie zabrakło chętnych do rysownia, układania puzzli, uczestnictwa w ekologicznych konkursach i zabawach.

W sobotę – tuż obok wydarzeń związanych z Expo – na giżyckiej plaży królowali rowerzyści. Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich była – obok MOSiR-u, Urzędu Miejskiego, Giżyckiego Centrum Kultury i Fundacji Nasza Ziemia – współorganizatorem Ekologicznego Giżyckiego Święta Rowerów. Niewątpliwą atrakcją było przybycie grupy rowerzystów prosto… z Krakowa, których przywiodła na Mazury Fundacja Nasza Ziemia w ramach Ogólnopolskiego Rajdu Rowerowego „Wyprawa – Poprawa”. Jak na rowerowe święto przystało, każdy wielbiciel dwóch kółek mógł znaleźć coś dla siebie: konkursy wiedzy z przepisów ruchu rowerowego, darmowe porady i serwis rowerowy, rodzinne zabawy i konkurencje i dla najmłodszych, i dla najstarszych, występy, spotkanie z Oficerem Rowerowym z Olsztyna Panem Mirosławem Arczakiem, konkursy ekologiczne, itd.

A na koniec… rozstrzygnęliśmy konkurs z nagrodą główną. Każdy, kto rozwiązał specjalną krzyżówkę oraz wymyślił hasło związane ze zdrowym, ekologicznym trybem życia miał szansę wygrać nagrodę główną - ROWER! Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Anny Kozikowskiej z Giżycka. Nagrody pocieszenia otrzymali: Przemek Wożniak z Poznania, Urszula Rosół z Krakowa i Robert Sidorski z Giżycka.

  Zdjęcia w galerii