buy prednisone, order finasteride online sales, buy amoxicillin pills online, femara letrozole without prescription, buy isotretinoin pills online, lisinopril online uk, cost of wellbutrin online

Spotkanie dla organizacji pozarządowych

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie wspólnie z Fundacją Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich serdecznie zaprasza do udziału w Forum ekologicznych organizacji pozarządowych, pn. „Nic o nas bez nas”. Forum odbędzie się
w dniu 25 lipca 2015 r. (sobota) w Hotelu Park (Al. Warszawska 119, Olsztyn), sala B na pierwszym piętrze. Rozpoczęcie o godzinie 11.00.

Forum skierowane jest do organizacji pozarządowych działających na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, partnerów (obecnych i przyszłych) Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie korzystających ze środków krajowych lub dotacji unijnych na realizację celów związanych z ochroną środowiska.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego do 22 lipca 2015 r. Udział jest bezpłatny. Organizatorzy nie zwracają kosztów dojazdu.