buy diflucan online, maybe this, buy #yadkdhjf no prescription, generic amoxicillin no prescription australia, buy diflucan online, celebrex, sale of lisinopril online

I Mazurski Ekopatrol!

Szanowni Państwo! Po raz pierwszy Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich organizuje Mazurski Ekopatrol. Wcale nie chodzi nam o kolejny patrol nakładający kary i mandaty. Chcemy – wspólnie z wolontariuszami – sprawdzić, jaki tak naprawdę jest dziś stan mazurskich jezior i ich nabrzeży.  Zajmiemy  się trzema zagadnieniami: czystością naszych jezior i nabrzeży, stanem zarybienia oraz bezpieczeństwem na wodzie. Temu mają służyć dwa rejsy z udziałem wolontariuszy i przedstawicieli różnych służb pod czujnym okiem kamery TVP Olsztyn. 5 sierpnia wyruszymy z Giżycka w kierunku Węgorzewa, 6 sierpnia – będziemy na południu, w okolicach Mikołajek, odwiedzimy też Ryn. Całość podsumujemy w Giżycku, 16 sierpnia w ramach telewizyjnej akcji Lato. Czemu ma to służyć? Po pierwsze; postawimy diagnozę, a po drugie – spróbujemy rozpocząć leczenie. Czy na nabrzeżach jezior jest wystarczająca liczba pojemników na śmieci? Czy żeglarze zrzucają nieczystości z jachtów w portach? Czy nasze mazurskie wody są czyste? Czy wodniacy przestrzegają zasad bezpieczeństwa? … Mamy jeszcze bardzo wiele pytań, na które chcemy uzyskać odpowiedź i wspólnie znaleźć  rozwiązania. Poszukujemy zatem  wolontariuszy – miłośników mazurskich jezior, którzy zechcą razem z nami odbyć Ekopatrol: mile widziane rodziny z dziećmi w wieku szkolnym. Będzie to  znakomita lekcja z zakresu edukacji ekologicznej. Akcję sfinansujemy ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie. 
 
Uwaga! Liczba miejsc dla wolontariuszy jest ograniczona. Zgłoszeń prosimy dokonywać za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając swoje dane personalne, miejsce zamieszkania, wiek i telefon kontaktowy.