price of #KJdhYe, http://www.olorx.com/buy-online-without-prescription/diflucan.html#diflucan, price of propecia no prescription, cost of clomid, buy clomipramine purchase, femara buy letrozole

Bohater mazurskich jezior

Wielkie Jeziora Mazurskie mają swojego bohatera. To młody pływak, giżycczanin, Bartek Kubkowski, obecnie zawodnik olsztyńskiego klubu MTP Kormoran. Bartek przepłynął 36 km 4 mazurskimi jeziorami. Start nastąpił o 9.00 rano, na mecie w Centralnym Ośrodku Sportu w Giżycku Bartek pojawił się ok. godz. 18.00, przywitany przez grupę przyjaciół i mediów. Naszą Fundację reprezentowała prezes Jolanta Piotrowska.

Dziewięć samotnych godzin wśród silnych fal na tak długiej trasie to naprawdę wspaniały wyczyn młodego pływaka, który w maju tego roku na Mistrzostwach Polski seniorów w Szczecinie zdobył srebrny medal na dystansie 400 metrów stylem zmiennym. Bartkowi towarzyszył przez cały czas tata Tomasz oraz strażacy z OSP Spytkowo, którzy płynęli obok na łodzi asekuracyjnej.

To nie pierwsza taka próba zmagań z mazurskimi jeziorami. Bartek ma już na swoim koncie przepłynięcie Niegocina w bardzom dobrym czasie. Jego najbliższe plany to kwalifikacje do Mistrzostw Europy seniorów , udział w Mistrzostwach Polski w grudniu w Lublinie oraz… marzenia o olimpiadzie w Rio de Janeiro.

Kilka dni temu Bartek razem z tatą odwiedzili nas w siedzibie Fundacji. Umówiliśmy się, że następne próby na jeziorach odbędą się pod patronatem Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich. Taki start to najlepsza promocja naszej pięknej krainy i wychowanych tu wspaniałych młodych sportowców.

DSC 0028a

Na zdjęciu:  Wizyta w siedzibie naszej Fundacji. Bartek i (od lewej): Agnieszka Kombel oraz Jolanta Piotrowska z Zarządu Fundacji, a po prawej tata - Tomasz Kubkowski.