cost of nolvadex online

Posprzątajmy nasze Mazury!

Fundacja Ochrony Wielkich Jezior w Giżycku serdecznie zaprasza do udziału w Akcji Sprzątania Świata, która w tym roku odbędzie się po raz dwudziesty drugi - pod hasłem „wyprawa poprawa”.

Jak co roku zapraszamy gminy, placówki oświatowe, organizacje pozarządowe, wolontariuszy indywidualnych do uczestnictwa w tej niezwykłej dla naszej krainy akcji. W tym roku zgłosiły
się liczne placówki z Giżycka, Węgorzewa, Mrągowa, Pisza, Białej Piskiej, Orzysza, Starych Juch, Mikołajek, Piecek, Miłek, Gminy Giżycko, Rynu, Bań Mazurskich, Pozezdrza, Korsz, Barcian, Rozóg… - i to nie jest koniec, bo ciągle do Fundacji napływają kolejne zgłoszenia. Wyspy na jeziorach i nabrzeża tradycyjnie posprząta MOPR z wolontariuszami, worki i rękawice przekazuje Fundacja, zaś pojemniki ustawi m.in. Mazurski Związek Międzygminny Gospodarka Odpadami, który dla najbardziej zaangażowanej grupy z terenu Związku funduje specjalną nagrodę. Dla gmin spoza terenu Związku taką nagrodę przygotowuje Fundacja.

Finał wspólnego sprzątania nastąpi w sobotę, 19 września br. na plaży w Wilkasach, gdzie
z inicjatywy Gminnego Ośrodka Kultury w Wilkasach w godz. 10.00 -15.00 odbędzie się specjalny Piknik Ekologiczny. Ok. godz. 13.30 Fundacja – jako współorganizator imprezy - podsumuje tegoroczną akcję. Podczas sobotniego sprzątania pracownicy Fundacji wraz wolontariuszami ruszą
w teren.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału we wspólnym sprzątaniu naszej pięknej krainy! Zbiórki wolontariuszy:

Węgorzewo: 19.09.2015 r (sobota), godz. 10.00, Ekomarina w Węgorzewie,

Giżycko: 19.09.2015 r. (sobota), godz. 9.00, przy wejściu do LOK – przed torami

Wilkasy 19.09.2015 (sobota), godz. 10.00, plaża gminna