what is buy zoloft per day, how does zoloft without prescription in usa, sale of generic nexium , sale of amoxicillin/clavulanate online

Weekend Zdrowia już za nami

Pierwszego dnia imprezy, organizowanej w formie festynu przez Wydział Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu, głównym punktem programu były zawody dogtrekkingowe, czyli marsz z psem. Ich celem było pokonanie wyznaczonego odcinka trasy lasu miejskiego i dotarcie na metę w jak najkrótszym czasie. W zawodach mógł wziąć udział każdy w trzech kategoriach.

Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku również wzięła udział w festynie, propagując akcję „Psia kupa , ludzki problem”. Pracownicy Fundacji zaopatrywali zawodników i wszystkich obecnych na festynie w zestawy do sprzątania po pupilach. Była też zabawa w podchody dla właścicieli ze swoimi psami. Na każdej stacji czekało na zawodników kilka pytań, a na ostatniej również zadanie do wykonania w postaci slalomu z czworonogiem między ustawionymi chorągiewkami. Po każdej stacji zawodnicy otrzymywali literki, z którym następnie ułożyli hasło „Cieszmy się zieloną trawą”.

Następnie organizatorzy zaprosili wszystkich na wspólny posiłek w postaci kiełbasek z ogniska. Czas w lesie miejskim umilały liczne koncerty i występy wokalne.

Weekend Zdrowia był organizowany w Giżycku po raz pierwszy. To znakomity pomysł Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu, wart kontynuacji w latach przyszłych. Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę i zaangażowanie w działania na rzecz zdrowia mieszkańców i czystszego środowiska.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii