generic clomipramine no prescription australia, no prescription trazodone online

Drzewko za makulaturę. Finał akcji w Giżycku.

W dniach 9-10 października na terenie Izby Edukacyjnej „Querkus” Nadleśnictwa Giżycko odbył się długo wyczekiwany finał VI Akcji „Drzewko za makulaturę”. Ponad 250 uczestników akcji stawiło się w piątek i sobotę w lesie miejskim z kwitkami za zdaną wcześniej makulaturę. Ta trwająca już od kilku lat akcja organizowana przez Fundację Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich cieszy się ogromnym (i coraz większym) zainteresowaniem. W zamian za zdaną wcześniej makulaturę można bowiem nieodpłatnie otrzymać drzewka iglaste, liściaste i owocowe.

9 października sadzonki odbierały placówki oświatowe, organizacje pozarządowe oraz sołectwa, zaś następnego dnia po drzewka stawiły się osoby indywidualne. W sumie na terenie Giżycka przekazano ok. 4 000 sadzonek za ok. 67 ton makulatury. W całej akcji oddano natomiast ok. 75 ton, bowiem nie wszystkie sadzonki zostały już wydane. Teraz czeka nas jeszcze wydawanie drzewek w Węgorzewie (16 października).

Wszystkim instytucjom, firmom i osobom zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy.

Przedsięwzięcie to zostało sfinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

    

Zdjęcia z akcji