what is buy zoloft per day, how does zoloft without prescription in usa, sale of generic nexium , sale of amoxicillin/clavulanate online

Dzieje się…

Kraina Wielkich Jezior Mazurskich wiosną rozkwita – nie tylko pod względem przyrodniczym, ale też ze względu na obfitość wydarzeń i imprez. My szczególnie polecamy  te powiązane z działalnością ekologiczną.

 Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo zaprasza do zwiedzania terenu Zakładu w czasie „Dni Otwartych Drzwi” 13-14 maja. W programie zaplanowano nie tylko zwiedzanie Zakładu, ale również  wystawę rzeźb pt. „Stworki i potworki z Krainy Jezior Mazurskich” oraz warsztaty artystyczne i prezentację filmu „Budowa Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w  Spytkowie”.

 Gmina Giżycko stawia na aktywny wypoczynek. 7-8 maja odbędzie się II edycja Weekendu Zdrowia zorganizowana przez Wydział Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu, przy współudziale Nadleśnictwa Giżycko, Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Wilkasach oraz Stowarzyszenie „KS Masuria Volley”. Impreza odbędzie się w Wilkasach. W programie m.in. zawody dogtrekkingowe, bieg dla rodzin oraz występy artystyczne, gry i zabawy na plaży w Wilkasach (7 maja), zaś 8 maja – na terenie Parku Wodnego w Wilkasach.

 Każdy zainteresowany ekologią z łatwością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Niezależnie od tego, czy woli spędzać czas na oglądaniu wystaw czy bardziej aktywnie, jedna rzecz pozostaje niezmienna - uczestnictwo w tego typu akcjach to świetna zabawa dla całej rodziny!