generic clomid mg, www.seatrade-global.com, flomax buy non prescription, www.seatrade-global.com

Zaproszenie do udziału w seminarium 'Cudze chwalicie, swego nie znacie … - poznajemy parki krajobrazowe województwa warmińsko-mazurskiego' - 3 października 2012

Informujemy, że 3 października br. w sali widowiskowej Giżyckiego Centrum Kultury (ul. Konarskiego 8) odbędzie się seminarium informacyjno-edukacyjne z cyklu 'Cudze chwalicie, swego nie znacie - poznajemy parki krajobrazowe województwa warmińsko-mazurskiego'.

Program (plik do pobrania)

    W programie spotkania przewidziano prezentację nt. walorów przyrodniczych

i krajobrazowych Brodnickiego Parku Krajobrazowego i Górznieńsko - Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego oraz uroczyste wręczenie Nagród 'Zielonego Kaganka' 2012. Prezentacje urozmaicą występy wokalne dzieci z Przedszkola Nr 1 z Oddziałem Integracyjnym

w Giżycku oraz film przyrodniczy. Seminarium jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. W szczególności zapraszamy przedstawicieli lokalnych samorządów, organizacji pozarządowych, instytucji działających w zakresie ochrony przyrody i ekologii, nauczycieli i pedagogów wraz z młodzieżą oraz wszystkich miłośników przyrody.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu - najlepiej poprzez przesłanie (mailem, faxem, pocztą) wypełnionej karty zgłoszenia na adres Fundacji jn.

Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich

ul. Nowowiejska 4a, 11-500 Giżycko

tel. 87 428 04 13, 428 04 90

fax. 87 428 04 91

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karta zgłoszenia (plik do pobrania)

Serdecznie zapraszamy!